Trwałe podkręcenie rzęs

Alternatywa dla sztucznych, doklejanych rzęs i alergennego kleju jest już możliwa!

Kosmetyki firmy Elleebana charakteryzują się bardzo wysoką jakością, bezpieczeństwem w stosowaniu, brakiem szkodliwych składników (wolne od formaldehydów) w porównaniu z innymi produktami dostępnymi na rynku.
Zabieg jest w 100 % profesjonalny i bezpieczny oraz nieinwazyjny.

Zabieg jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, którym podoba się efekt, jaki daje podkręcenie rzęs zalotką. Proszę pamiętać, że zalotką konsekwentnie niszczymy własne rzęsy.

Dodatkowym zabiegiem (nieobowiązkowym w pakiecie lecz zalecanym) jest laminowanie i botox. Po zabiegu rzęsy są niczym chłonąca „gąbką” i to stanowi najbardziej oczekiwany moment na wdrożenie bardzo aktywnych odżywczych i odbudowujących składników wgłąb struktury włosa. Ten etap powoduje odżywienie i zamknięcie (laminowanie) łuski włosa. Dzięki temu rzęsy są nie tylko podkręcone, lecz grubsze, gęstsze, błyszczące oraz jędrne.

Efekt zabiegu utrzymuję się do 8 tygodni (indywidualnie). Pamiętaj proszę, że fizjologicznie, średnio, co 6- 8 tygodni otrzymujemy od naszego organizmu nowy pakiet rzęs. Wtedy efekt po zabiegu znika bezpowrotnie i w razie upodobania można go powtórzyć.
Wszelkie czynności tzn. makijaż, demakijaż, pływanie, sauna nie wpływają na efekt liftingu rzęs.